O nas

Właścicielka salonu i stylistka fryzur

Aneta Romanyk

f

Stale kształci się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Europie i w Polsce. Swoim zamiłowaniem do pracy i wiedzą dzieli się swoimi pracownikami. Wyznaję zasadę, że fryzjerstwo to sztuka, która pozwala wydobyć piękno, oryginalność, indywidualność i niepowtarzalny charakter wizerunku. Dla niej najważniejszy jest w salonie KLIENT-jego satysfakcja i zadowolenia. Na klientów czekają tu najnowsze trendy i profesjonalny zespół

Aneta Romanyk | Salon Fryzur Salsa
Patrycja Dembek | Salon Fryzur Salsa
menager i wizażystka jednocześnie

Patrycja Dembek

f

Prawa ręka szefowej i dusza salonu. Pracując w branży beauty rozwinęła swoje kwalifikacje jako wizażystka. Makijaż to jej pasja, którą stara się udoskonalać. Każda nowa twarz to nowe wyzwanie i doświadczenie. Lubi odważne makijaże, swoją pracę dostosowuje do potrzeb klienta.

Fryzjer – stylista

Katarzyna Broszczyk

f

Osoba kreatywna, kolorystka, uwielbia swoją pracę. Ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, jest otwarta na nowości ze świata fryzjerskiego. Zawsze daje z siebie 100%.

Katarzyna Broszczyk | Salon Fryzur Salsa
Cezary Romanyk | Salon Fryzur Salsa
Barber

CEZARY ROMANYK

f

Specjalista w dziedzinie strzyżeń męskich oraz brody. Młody, kreatywny, pomysłowy/ pomysłodawca stworzenia strefy BARBER w Salonie Salsa. Przyciąga swoją charyzmą oraz wiedzą. Dąży do wyznaczonych przez siebie celów, ambitny i niezawodny. Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem.